Datum: 26.03.2013

Vložil: Míša

Titulek: Beseda

Dobré odpoledne, pane Müllere!
Dneska ráno jste měl u nás ve škole besedu a já si nemůžu pomoct a musím Vám napsat své pocity. Knihu jsem si půjčila ze školní knihovny minulý týden a přečetla jsem jí za dva dny. Posledních několik stránek jsem probrečela a to jsem netušila, že jde o skutečný příběh, protože jsem to zjistila až na dnešní besedě. Když jsem to zjistila, bolelo mě z toho v oblasti hrudní. Obdivuji Vás, protože jste "šel dál", protože já bych to nevydržela a asi bych se zabila. Musíte být hodně silný, když jste se k tomu vrátil a napsal o tom knihu.
Je mi moc líto Vašeho kamaráda a "Mileny".
Máte můj obdiv, protože jste udělal dojem na mé spolužáky. Víte proč? Hned jak jste odešel, všichni se hned zajímali, co všechno se stalo a když jsem nic neřekla, strhla se bitva o knihu. A to nečtou vůbec. I když to některým křivdím, protože v 8. třídě jsme měli povinnou četbu. Odbočuji...
Nevím, co bych dodala, v hlavě mám nějak prázdno. Prostě Vám přeji originální nápady na knihy, určitě si budu hlídat až zase něco napíšete a hlavně hodně moc štěstí. Dělejte to, co Vás dělá šťastným. :)

Přidat nový příspěvek