Datum: 15.02.2014

Vložil: Markéta

Titulek: Re: Re: Jsem v šoku

Myslím, že můj syn se již zorientoval. Po Vaší besedě paní učitelka všem dětem vynadala, za naprosto nevhodné chování, že se nechovaly s dostatečnou úctou, že je jako rodiče špatně vychováváme, když neumí dostatečně ocenit člověka jako jste Vy. To znamená pouze jediné, že se nechovaly, tak jak píšete v odpovědi panu Hojerovi, nicméně ráda Váš text o chvále zdejších žáků paní učitelce přepošlu. Již jsem se pár besed se spisovateli účastnila, četba je můj velký koníček, a vím, co taková beseda člověku může přinést. Současné děti je třeba vést k četbě, s tím souhlasím, ale měly by číst knihy, které jim do života něco dají. Paní učitelka jim odpustí povinnou četbu, která je pro ně a další vzdělání důležitá a pak přivede na besedu Vás, aby jste si za naše peníze udělal reklamu na své knihy, které zřejmě čtou pouze lidé s podobným osudem. Vyjádřila jsem svůj názor a vy mne "obviníte" ze špatné výchovy syna, pak tedy, kdo z nás je povrchní???? Abych si ale o Vás mohla udělat ucelený obraz, až budete pořádat besedu s dospělými, normálně uvažujícími lidmi, ráda si Vás přijdu poslechnout.

Přidat nový příspěvek